Pfizer Trainer in Warsaw, Poland

Pracownicy Pfizer - światowego lidera w sektorze firm biofarmaceutycznych - pracują razem, aby pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi na całym świecie. W związku z globalnym rozwojem naszych produktów i biznesu, nieustannie poszukujemy nowych talentów. Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trener

Zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikami jednostek biznesowych w celu identyfikacji potrzeb treningowych w obszarze wiedzy produktowej i kompetencji Zespołów Sprzedażowych

  • Dostarczanie szkoleń zgodnie z globalnym katalogiem szkoleń StratCO lub/i we współpracy z lokalnymi dostawcami

  • W miarę potrzeb adaptowanie globalnych i regionalnych kursów do lokalnych potrzeb

  • Koordynowanie szkoleń produktowych, w tym logistyki i niezbędnych zasobów

  • Przypisywanie szkoleń na globalnej platformie e-learningowej

  • Ścisła współpraca z regionalną organizacją treningową

Raportowanie do lokalnego StratCO Commercial Operations Lead. Średnio trzy podróże zagraniczne rocznie, 40-50% czasu pracy w terenie (samochód służbowy).

Wymagane kwalifikacje

  • Potwierdzone doświadczeniem umiejętności treningowo/organizacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Pracę w różnorodnym i dynamicznym zespole o wysokiej kulturze

  • Możliwości rozwojowe w lokalnej i regionalnej organizacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pfizer is an equal opportunity employer and complies with all applicable equal employment opportunity legislation in each jurisdiction in which it operates.